Vazhdo lart
Në Gjëndje

GRAMINN®

22.99

ZGJIDHJE E RE PER RUAJTJEN E FUNKSIONIMIT NORMAL TE PROSTATES

Ekstrakti unik I pluhurit te polenit te drithit Secale ,ne menyre efikase permireson heqjen e simptomave te hyperplazise beinje te prostates dhe permireson funksionin e prostates

Kategori: Tag:
GRAMINN®

Informacion i pergjitshem i medikamentit

– Efikasiteti I provuar ne trajtimin dhe kontrollin e BPH

– Efikasitet I provua klinikisht I simptomave te prostatitit jo-bakteriale dhe disfunksionin erektil

– Permireson cilesine e jetes

– Nuk ka efekte anesore

– Vetem 1 kapsul ne dite

Provuar në më shumë se 100 studime klinike dhe renditur zyrtarisht në udhëzuesin EUA si një fitoterapi në trajtimin dhe kontrollin e BPH.

Provuar klinikisht permiresimi I simptomave BHP  dhe IUT

  1. 78% e pacienteve perjetojne reduktim te urinimit te dhimbshem
  2. 69% e pacienteve perjetojne simptoma me te lehta subjective
  3. Permiresim  ne 60 % te pacienteve qe vuajne nga nocturia
  4. Permiresim ne 57 % te pacienteve me zbrazje jo te plote te fshikezes
  5. 13 nga 15 paciente m prostatit kronik perjetojne lehtesim te plote dhe te qendrueshem te simptomave.
Shkarko prezantimin e plote te medikamentit ne gjuhen shqipe duke klikuar ketu!
Administration:

Adults: 1 capsule a day with 2 dl of water, after a meal.

There are no reviews yet.

Be the first to review “GRAMINN®”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *