Vazhdo lart
Në Gjëndje

Jecovit®

22.99

Jecovit perdoret pe permiresimin dhe sherimin e shpejte te plageve siperfaqesore djegjeve, furunculosis, ekzeme si edhe per trajtimin e lekures vecanerisht te thate e te demtuar dhe plasaritur.

 

Kategori: Tag:
Jecovit®

Informacion i pergjitshem i medikamentit

Jecovit permban vaj peshku nga melcia e peshkut te detit verior dhe perfaqeson nje burim natyror te vitaminave a dhe d si edhe te acideve yndyrore thelbesore.
Keto substanca aktive jane te nevojeshme per te ruajtur fleksibilitetin e membranes qelizore dhe epitelizimin e lekures.Jecovit ka nje efekt te favorshem ne sherimin e plageve. Vaji i peshkut ka ndikim te favorshem lokal ne rregullimin e struktures se qelizave te lekuresse demtuar. Perdoret pe permiresimin dhe sherimin e shpejte te plageve siperfaqesore djegjeve, furunculosis, ekzeme si edhe per trajtimin e lekures vecanerisht te thate e te demtuar dhe plasaritur

Shkarko prezantimin e plote te medikamentit ne gjuhen shqipe duke klikuar ketu!
Ingredients:

Fish Oil

Packing:

tube 50 ml

Way of use:

Spread 2 to 3 times a day on previously cleaned skin surface

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jecovit®”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *