Vazhdo lart
Në Gjëndje

LARINGINN®

22.99

TRAJTIM EFIKAS PER DHIMBJET E FYTIT

LARINGINN® është një produkt me  bazë vajrash natyralë që veshin dhe mbrojne zgavrën e gojës dhe mukozën e faringut. Kjo ndihmon për të mbajtur membranën mukoze të lagësht dhe elastike, zvogëlon dhimbjen, zvogëlon ndjesinë e gërvishtjeve në fyt dhe fërkimet, duke e bërë kështu më të lehtë gëlltitjen e pjesëve të ushqimit.LARINGINN® përdoret për të zvogëluar acarimin e zgavrës se gojës dhe mukozës së faringut pasi të jenë kryer manipulime të ndryshme ose në rast të inflamacionit.

Kategori: Tag:
LARINGINN®

Informacion i pergjitshem i medikamentit

  1. Efekt anti-inflamator
  2. Efekt antibakterial
  3. Rigjeneron mukozen
  4. Antioxidant
  5. Permireson shijen
  6. Qeteson ftohjen dhe irritimin e mukozave te fytit
Shkundeni shishen

Shkundeni shishen

Drejtojeni shishen me sprucatorin me fytyre nga ju

Drejtojeni shishen me sprucatorin me fytyre nga ju

Rrotullojeni sprucatorin ne kend 90 grade

Rrotullojeni sprucatorin ne kend 90 grade

Vendoseni sprucatorin ne goje si ne figure

Vendoseni sprucatorin ne goje si ne figure

Për herë të parë spërkatni Laringinn® në zgavrën e gojës duke sprucatorin 2‑3 herë. Mbajeni shishen në këmbë.Ne nje sprucim ka  përafërsisht 200 mg të produktit.6. Pas përdorimit, pastroni sprucatorin dhe kthejeni ate  përsëri në pozicionin fillestar.Produkti është menduar për përdorim nga një përdorues i vetëm.Produkti duhet të përdoret 3 herë në ditë. Nuk rekomandohet të aplikoni produktin gjatë ngrënies ose gjatë pirjes për të siguruar efekt të zgjatur të mbulimit.

Shkarko prezantimin e plote te medikamentit ne gjuhen shqipe duke klikuar ketu!
Usage:

1. Shake the bottle
2. Aim the bottle with the face spray from you
3. Rotate the sprayer at a 90 degree angle
4. Place the sprayer in your mouth as shown
5. For the first time spray Laringinn® in the mouth cavity using the sprayer 2 3 times. Hold the bottle on your feet. In a spray there are approximately 200 mg of the product.
6. After use, clean the sprayer and return it to its original position.
The product is intended for use by a single user.
The product should be used 3 times a day. It is not recommended to apply the product while eating or drinking to ensure a prolonged coverage effect.

There are no reviews yet.

Be the first to review “LARINGINN®”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *