Vazhdo lart
Në Gjëndje

LONGUPINN®

22.99

Kategori: Tag:
LONGUPINN®

Informacion i pergjitshem i medikamentit

– Zgjidhje unike natyrore për vonimin e refleksit ejakulator

– Efekt i shpejtë terapeutik, tashmë që në aplikimi e parë

– Zgjat kënaqësinë duke përmirësuar cilësinë e jetës së të dy partnerëve

– Përdorimi lokal parandalon efektet e padëshirueshme sistemike

– Përdorim i thjeshtë dhe pajtueshmëri e lartë.

LONGUPINN përmban një emulsion të lëngshëm me strukturë të lehtë bazuar në përbërësit  aktive të nxjerra nga ekstrakti i pemës së verdhë të frutave dhe vajit të karafilit Zanthalene®, i cili i jep organeve gjenitale të jashtme mashkullore një ndjenjë kënaqësie të qëndrueshme dhe të këndshme gjatë marrëdhënieve seksuale me kontroll dhe vonesë më të mirë të derdhjes . Formulimi është i pasuruar me aloe dhe bisabolol të cilat ndihmojnë në mirëmbajtjen e organeve gjenitale të jashtme mashkullore

LONGUPINN permban:

  1. Zanthalene Zanthoxylum Bungeanum fruit extract (Zanthoxylum Bungeanum)
  2. Clove oil (Eugenia caryophyllus)
  3. Lubrajel®
  4. Aloe leaf juice (Aloe Barbadensis)
  5. Bisabolol
  6. Active ingredients

Pacientët që përjetojnë probleme me derdhje të parakohshme (primare dhe sekondare). Si terapi ndihmëse në pacientët me derdhje të parakohshme të trajtuar tashmë me medikamente. Personat që kanë nevojë të shtyjnë refleksin ejakulator për zgjatjen e kënaqësisë

Shkarko prezantimin e plote te medikamentit ne gjuhen shqipe duke klikuar ketu!
Method of use

SHAKE BEFORE USE! Apply one to two doses in the penis area and massage gently for 10 minutes before sexual intercourse.

Notes: Not necessary to rinse it off after sexual intercourse. Spray not contraindicated in persons younger than 18 years. It can be used together with condom and other contraceptives. Used when needed, and it can be applied on a daily basis over a longer period.

Presentation:

Spray 50 ml

There are no reviews yet.

Be the first to review “LONGUPINN®”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *