Vazhdo lart
Në Gjëndje

LUPRINN®

22.99

Kategori: Tag:
LUPRINN®

Informacion i pergjitshem i medikamentit

  1. Rregullon në mënyrë efikase simptomat e pakëndshme të menopauzës
  2. Thithja e drejtpërdrejtë, bio-disponueshmëria e lartë
  3. Zvogelon shfaqjen e episodeve te afsheve,pagjumesise,dhe nervozizmit ne rritje qe pas 4 javesh
  4. Profili i veprimit i ngjashëm me E2 endogjen
  5. Alternativë e sigurt për terapinë hormonale
  6. Përdorim komod

Gratë në menopauzë

Personat që vuajnë nga pagjumësia

Personat nën shumë stres

Persona qe vuajne nga ankthi

LUPRINN® përmban ekstraktin e thatë të koneve të hopit i cili ka një efekt të dobishëm për simptomat e menopauzës. Përbërësi aktiv i produktit është marrë nga ekstrakti i koneve të hopit, 8-prenilnaringenina është fitoestrogjeni më i fuqishëm që tregon aktivitetin e theksuar të estrogjenit dhe ka ngjashmëri strukturore dhe profili i tij i veprimit është i ngjashëm me hormonet seksuale femërore mungesa e të cilave në menopauzë kompensohet duke përdorur produktin LUPRINN®

Shkarko prezantimin e plote te medikamentit ne gjuhen shqipe duke klikuar ketu!
Usage:

Once a day, take one capsule with a glass of water.

Packaging:

30 capsules

There are no reviews yet.

Be the first to review “LUPRINN®”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *