Vazhdo lart
Në Gjëndje

Omega3

22.99

Për zemër të shëndetëshme dhe imunitet të fortë
• Zvogëlon rrezikun e aterosklerozës
• Përmirëson metabolizmin e lipoproteinës
• Ul presionin e gjakut të butë të ngritur.
• Redukton simptomat e sëmundjeve kronike reumatike

Kategori: Tag:
Omega3

Informacion i pergjitshem i medikamentit

Kapsulat që përmbajnë koncentrat vaji peshku omega-3 të acideve yndyrore të pangopura omega-3 (EPA dhe DHA). Testet kanë treguar se marrja e acideve yndyrore të pangopura omega-3 mund të zvogëlojë rrezikun e sëmundjeve kardiovaskulare, si dhe ndikimin në faktorët e rrezikut para-ekzistues.

Vitamina E, e cila është një përbërës i saj, një nga antioksidantët më të fuqishëm, ndihmon në mbrojtjen e enëve të gjakut nga dëmtimi duke parandaluar proceset oksiduese në trup.

Shkarko prezantimin e plote te medikamentit ne gjuhen shqipe duke klikuar ketu!
Ingredients:

One Capsule contains: 1,000 mg of purified and standardized concentrate of fish oil with at least 30% of omega-3 fatty acids, EPA and 180 mg DHA 120 mg, vitamin E 6.72 mg

Packing:

1000 Omega3 capsule 30, a capsule 100 Omega3max

Way of use:

One capsule daily with a meal.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Omega3”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *