Vazhdo lart
Në Gjëndje

Zinc Paste

22.99

CINKOVA PASTA ndihmon me efektin e saj terheqes, absorbent dhe dermoprotektiv.Oksidi i Zinkut ne kontakt me lekuren e djegur rinderton indet e djegura dhe eleminon sekretimin. Pasta e Oksid Zinkut ndihmon ne lehtesimin e shqetesimeve te lekures si skuqje, ekzeme, psoriaze, hepres Simplex dhe plage te vogla. Ndihmon ne tharjen e zones se prekur dhe zvogelon kruarjen. Pasta e oksidit te zinkut rekomandohet ne moshat e reja per lekure me akne duke e qetesuar lekuren e irrituar.
Kategori: Tag:
Zinc Paste

Informacion i pergjitshem i medikamentit

CINKOVA PASTA ndihmon me efektin e saj terheqes, absorbent dhe dermoprotektiv.Oksidi i Zinkut ne kontakt me lekuren e djegur rinderton indet e djegura dhe eleminon sekretimin. Pasta e Oksid Zinkut ndihmon ne lehtesimin e shqetesimeve te lekures si skuqje, ekzeme, psoriaze, hepres Simplex dhe plage te vogla. Ndihmon ne tharjen e zones se prekur dhe zvogelon kruarjen. Pasta e oksidit te zinkut rekomandohet ne moshat e reja per lekure me akne duke e qetesuar lekuren e irrituar.
Shkarko prezantimin e plote te medikamentit ne gjuhen shqipe duke klikuar ketu!
Ingredients:

Petrolatum, paraffin oil, zinc oxide, talc, silica

Packaging:

tube 35 g

Way of use:

Apply to the damaged region of the skin several times a day, in a thin layer.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Zinc Paste”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *